Marcel Mysliveček           

Virtual embMM

Email: embMM@email.cz


Jsme skupina investorů s Virtual emb a od roku 2013 se jako  obchodní společnost věnujeme obchodování s elektronickou měnou na Japonské burze, která má aktuální obrat 700.000.000 USD

Naše společnost nabízí práci na internetu: denní sledování a nastavování mezních hodnot elektronické měny. Jedná se o hlavní činnost nebo jen brigádu z domova. Tato činnost je určena lidem, kteří hledají perspektivu i zábavu včetně možnosti vzdělání v novém oboru.

Elektronická měna BITCOIN vznikla v roce 2009

Na bitcoinu je založena řada legálních investičních fondů a obchoduje se s ním na specializovaných burzách. Bitcoin vytvořil v roce 2009 anonymní vývojář používající pseudonym Satoši Nakamoto. Je navržen tak, aby ho nikdo nemohl jakkoli ovlivňovat, tedy ani vlády a centrální banky. Kybernetickou měnu "tiskne" síť počítačů podle softwaru, který uvolňuje nové mince stabilním, avšak stále pomalejším tempem. Počet jednotek v oběhu bude konečný, celkem jich má být vytvořeno 21 milionů a poslední se mají dostat do oběhu kolem roku 2140.

10letá korelace jednotlivých typů investic a Bitcoin jako nové zlato

Bitcoin.png
Hodnota bitcoinu v letošním roce zaznamenala prudké výkyvy. Z lednových 13 dolarů se v dubnu vyšplhala až na 266 dolarů. Tento týden se jeden bitcoin prodával za zhruba 130 dolarů. Někteří označují bitcoiny za měnu budoucnosti, zatímco jiní je považují za určitou formu takzvaných pyramidových her, píše agentura Reuters. 

Vlajka meny USD 1 USD = 19.332

Vlajka meny EUR 1 EUR = 25.810
Kurzy pro vás
optimalizace PageRank.cz

Dvojčata Tyler a Cameron Winklevossovi plánují uvést na burzu investiční fond založený na kybernetické měně bitcoin. V první fázi hodlají prodat akcie za 20 milionů dolarů. Vyplývá to ze sdělení určeného americké Komisi pro cenné papíry a burzy. Winklevossové se v minulosti zviditelnili sporem se zakladatelem Facebooku.

Každá akcie fondu má mít hodnotu určitého množství bitcoinů. Winklevossové chtějí akciemi oslovit investory, kteří "hledají efektivní a pohodlné způsoby, jak investovat do bitcoinů s minimálním úvěrovým rizikem". 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one